Rozhodčí : Suchánek
Branky: Stárek
Diváci: 8

SESTAVA:  Hašek - Chloupek - Lecjaks Leo - Stárek - Smejkal - Išler - Veselý - Němec - Lorenčík - Lecjaks Luk. /62.Machač/ - Červenka

PRŮBĚH ZÁPASU: Domácí nastoupili jen v 9 hráčích a naši borci z toho měli radost a chtěli si vylepšit skore ,ale ouha!!!  Bylo to hrubé podcenění soupeře a to se nám vymstilo.Domácí to zabetonovali a hráli na brejky a to nám bylo osudné.V 6.min domácí získají míč a uklidili ho za Haškovo záda  1:0.Máme tlak,ale vůbec se nemůžem dostat do zakončení.Ve 27.min Veselý chybuje u našeho velkého vápna a domácí hráč jeho chybu trestá golem 2:0.Ve 35.min nám svitla naděje ,když Stárek snižuje na 2:1.Ve 43.min Smejkal nastřeluje tyč.Druhý poločas hrajeme aktivněji ,ale bez golů. Všechny střely končí buď mimo ,nebo na hranici velkého vápna domácích .Domácí vyslali na Haška ve druhém poločase jednu střelu,kterou vyrazil na roh.My jsme měli celkem 12 šancí,ale ani jednu se nám nepodařilo proměnit.Toto bylo ukázkové podcenění soupeře a pak v přemíře snahy to nešlo,míč odskakoval,nedali jsme si přihrávku a s postupem času se nervozita stupňovala.Z tohoto zápasu si musíme vzít velké ponaučení ,aby se takto soupeř nikdy nepodcenil !!