Údlice - FC Chomutov B 2:1 (1:1), st.žáci

NejhoršíNejlepší
Naše mužstva - Starší žáci - Rozbory zápasů

Rozhodčí: Šlehofer
Sestava: Išler, Kramarski, Trunec, Nudčenko D., Jíra M., Haser, Šimek, Holl, Campr, Štěpánek, Machač, Nudčenko J., Laczko, Marton

Druhé mistrovské utkání hráli naši borci v domácím prostředí s mladými fotbalisty z Chomutova.

V podzimní části soutěže naši borci v Chomutově brali všechny tři body po jasném vítězství. Věděli jsme ale, že Chomutov na svém výkonu pracuje a jistě využil zimní přestávku ke zlepšení projevu a výkonu mužstva. Nechtěli jsme proto zápas nijak podcenit. Přesto jsme v první polovině zápasu hráli "druhé housle". Soupeř celkem s přehledem kontroloval míč a řadou dobrých přihrávek po zemi si vytvářel územní převahu. Naštěstí naše obrana hrála stále kvalitně a tak se soupeř do vyložených šancí nedostával. I tak se chomutovským borcům po jedné vydařené kombinační akci podařilo skórovat a ujali se vedení v zápase. Naši kluci byli stále velmi zakřiknutí a nedokázali si pohybem bez míče vytvářet dobré příležitosti ke hře. Měli jsme proto velmi málo příležitostí k jasnému přečíslení a ohrožení chomutovské branky. Přesto se jedna akce ujala. Po dobré přihrávce po levém křídle unikl Michal Jíra a po souboji s obráncem Chomutova dokázal překonat i brankáře. Za smírného skóre 1:1 jsme šli do šaten. Rozebrali jsme jasné chyby v naší hře. Cílem bylo jednoznačně zlepšit výkon a zvrátit vývoj zápasu na naši stranu. Rozbor měl výsledky a kluci výkon výrazně zlepšili. Vytvořili jsme si několik jasných brankových příležitostí, které se bohužel proměnit nepodařilo. Naštěstí ani soupeř z jedné jasné gólovky neskóroval a zápas spěl ke smírnému konci. Minutu před koncem se dostal opět Karel Štěpánek do úniku a jesličkami se mu podařilo překonat brankáře a vstřelit náš vítězný gól. Kluci měli z výsledku radost a za výrazně zlěpšený výkon v druhé půli si zasloužili nejen pochvalu, ale i vítězství.