Ostrov n O. - Údlice 4:3 (3:1), dorost přátelák

Branky: Stárek,Hašek F.,Šimek
Diváci: 30

SESTAVA: Hašek V. - Kramarski R. - Chloupek - Majer - Veselý - Lecjaks Leo - Stárek - Smejkal - Čapík - Krejčí - Hašek F.
K hokejovému střídání připraveni:Lorenčík,Kramarski M.,Šimek

PRŮBĚH ZÁPASU : Sokolíci zajížděli k dalšímu přátelskému utkání do Ostrova n.O.Soupeř hraje střed tabulky v krajském přeboru Karlovarského kraje.Nastoupili jsme s 5 novými hráči v poli a bylo vidět na hře v prvním poločase ,že hráči jsou spolu první zápas.Zápas začal vzájemném oťukáváním a šance byli pouze takové né moc nebezpečné na obou stranách.Po 15.min jsme si vytvořili slibnou šanci,ale neproměnili jsme jí a domácí po rohovém kopu poprvé udeřili v 19.min,když záloha a obrana nepokryla nabíhajícího hráče z vápna a ten hlavou překonává Haška 1:0.Stále naše hra byla taková rozházená a soupeř využíval nerozehraného Majera na kraji obrany ,kterému chybí rychlost a přechází přes jeho stranu do protiútoků.My hrozíme středem pole,kde dobře pracuje Lecjaks ze Smejkalem a Smejkal se dostává do slibné šance,ale bohužel ve vápně domácích místo střely volí ještě jednu kličku ,ale zde právě ztrácí míč.Ve 31.min domácí po našich chybách střílí ,ale míč se odráží od tyčky do tyčky a ven z brány,bohužel nekoncentrovaná obrana toto nečekala a včas neuklidila míč z vápna ,a tak se k míči dostává opět domácí hráč a střílí na Haška,ale bohužel Veselý nešťastně tečuje střelu a na tuto teč již nestíhá Hašek reagovat a dostáváme gol 2:0.Začínáme hrát zbytečně pasivně bez kombinací a hosté ve 34.min po úniku zvyšují na 3:0.Paradoxně od tohoto golu se naše hra zlepšila a sokolíci si začali přihrávat po zemi,nabíhat do prostoru a tak se dostáváme na dostřel domácí branky,domácí obránci faulují a Stárek přímý kop z 18.m proměňuje a snižuje na 3:1.Do druhého poločasu nastupujeme úplně s jinou hrou,kluci dobře kombinují a hned ve 48.min uniká Šimek a mazácky z kraje velkého vápna přehazuje domácího golmana 3:2 a hned na to v 50.min uniká Hašek F. a svojí šanci využívá a vyrovnává.Velice dobře chytá Hašek když likviduje 4 tutovky domácích.I my se dostáváme do šancí,když dobře hraje obrana se zálohou a připravujeme si šance po hezkých kombinacích.V této fázi hry domácí přehráváme ,ale bohužel po fatální chybě Majera v 80.min když za sebou nechává úplně samotného hráče,kterého nemá šanci dostihnout a tak domácí zasazují rozhodující úder a je to 4:3.Do konce zápasu máme tlak,ale bohužel jsme již nevyrovnali.Chválím tým za velmi dobrý druhý poločas a je bohužel vidět ,že zimní příprava bez velkého hřiště je znát.