FK Bílina - Sokol Údlice 3:2 (0:0), dorost přátelák

Diváci: 8

SESTAVA:
Hašek V. - Chloupek - Veselý - Kramarski R. - Stárek – Anděl - Šimek - Lecjaks - Krejčí - Němec - Hašek F.

K hokejovému střídání připraven Lorenčík

PRŮBĚH ZÁPASU: Dnešním zápasem nám začal kolotoč přáteláčků před jarní částí této sezony.K tomuto zápasu jsme odjížděli ve velmi zajímavé sestavě.Omluveni pro nemoc Červenka,Lecjaks Lukáš,Kučera,Verner,Hampl a Tobisch.Tak se v sestavě objevili 2 nový hráči Stárek z FC Chomutov a Krejčí s SK Strupčice a jako host byl Jakub Anděl z FK Hvězda Cheb,který s náma trénuje když je zde na internátě.Nechci opomíjet st.žáka Šimka ,který zahrál velice dobře na kraji zálohy.Hráli jsme na UMT v Bílině,ale bohužel na povrchu byl ještě sníh,takže poměrně složitý terén,ale pro oba soupeře stejný.Hráči Bíliny již měli pár zápasů venku odehráno a my jsme měli letos premiéru tak to bylo v prvním poočase znát.Domácí lépe a přesněji kombinovali,ale když se dostali do šance tak jí likvidoval dobře chytající Venca Hašek.My jsme bohužel asi neměli odvahu střílet a vystřelil pouze Stárek a do šance se dostal i Lorenčík.Druhý poločas začal náporem domácích,zahrávali několik rohových kopů za sebou a při jednom Hašek smolně vyráží míč na záda soupeře a od jeho zad padá míč do naší branky a ve 41.min domácí vedou 1:0.O deset minut později Chloupek jde zahrávat přímý kop,jeho dělovku vyráží domácí brankář před sebe a Lecjaks Leoš ,který sledoval míč dobíhá a hlavou doráží do branky ,takže v 51.min je to 1:1.V 56.min zahrávají přímý kop také domácí a dobře trefenou střelou opět skorují 2:1.V této části hry se již také snažíme kombinovat a jsem rád že se míče pouze nenakopávali a v této části hry opět Hašek ukazuje že umí v bráně čarovat ,když likviduje 2 tutovky domácích hráčů.V 67.min domácí kombinují kolem našeho velkého vápna až do zdárného zakončení 3:1.Kluci to nevzdali a Chloupek krásným pasem nachází rozeběhnutého Haška F. který v 70.min své sólo proměňuje a snižuje na konečných 3:2.Kluci předvedli na poprvé dobrý výkon.