Branky: Veselý
Rozhodčí: Kocour
diváků: 17

SESTAVA : Červenka - Šlapák - Deák - Chloupek - Klíma - Tomešek - Havel - Brůha - Kramarski - Veselý - Kučera /46.Koňa/

PRŮBĚH ZÁPASU: Tento zápas se dá nazvat pouze jako totální výpadek mužstva,hrůza,nehorázný bordel.Sokolíci chtěli opět uštědřit hráčům další debakl,ale vše bylo jinak.Naše hra byla celá zmatená a vůbec neodpovídala představám trenérů a určitě ne ani hráčům samotným.Zápas jsme začali dobýváním branky hostů,ale né a né to tam spadnout až ve 23 min. Brůha zatahuje balon do vápna a přihrávkou nachází volného Veselýho,který placírou otevírá skore 1:0.Ale……..další branka nepřichází a tak se k tomu odhodlají hosté a ve 40.min vyrovnávají.Silně znechucen ze hry je domácí Kučera ,protože nedostává za celý poločas přihrávku,i když je stále neobsazený tak střídá a do hry nastupuje Koňa.Druhý poločas je stejný jako ten první,dobýváme branku a né a né jí trefit.V 72.min hosté útočí a Chloupek hasí útok faulem,bohužel ve vápně a tak se kope proti nám první penalta a je to 1:2.Sokolíci začali hrát vabank vše dopředu ,ale i když máme převahu tak jsou to opět hosté kdo skoruje a sice v 88.min upravují na konečných 1:3.Velmi studená a hořká sprcha,sice první prohra,ale ze soupeřem kde měli body zůstat doma!!!!!!! Další zápas hrajem proti Braňanům a musíme se na ně dobře připravit.