Naše mužstva - Dorost - Rozbory

Branky: Kučera 2x Rozhodčí: Moder diváků: 55

SESTAVA: Trogl - Šlapák - Chloupek - Klíma - Kostka - Kočka - Kučera - Brůha - Tomešek - Červenka - Havel
ke střídavému střídání připraveni: Holl - Kramarski - Ciepluch

Dorostenci Údlic si k prvnímu př.zápasu přizvali účastníky 1 A třídy dorostu borce z Loko Chomutov. PRŮBĚH ZÁPASU: Hráči Loko již měli nějaké zápasy odehrány a pro nás to byl první test. Kádr dorostu Údlic se značně rozšířil a přesto do tohoto utkání nezasáhli tito borci: Tobisch,Hofbauer,Veselý a Koňa.Zápas rozhodoval rozhodčí Moder.Zápas začal poměrně ve svižném tempu a naši borci se zatím na hřišti hledali.Běžela 19 min a mění se skore,bohužel v náš neprospěch,když ve vápně fauluje stoper Chloupek hostujícího hráče a Loko penaltu proměňuje 0:1.Naši borečci na to odpovídají dobrou hrou a to když ve 25.min z autu si zpracovává míč Kučera obchází dva protihráče a krásnou střelou pod břevno srovnává na 1:1.Hosté nás dostanou chvilku pod tlak ke konci poločasu,ale vše chytá dobře chytající golman Trogl.Takto končí poločas.Druhý poločas začínáme aktivněji my,když ve 47.min na krásný centr od Kučery naskakuje Červenka,ale bohužel hlavičkuje vedle brány.A tak tu platí nedáš dostaneš,když v 50.min nechává Chloupek bez povšimnutí vykopnutý balon od golmana ,který si přebírá soupeř a po úniku zvyšuje na 1:2 pro LOKO.Naši se snaží ,ve slibné šanci byl Kočka,který jde důrazně za balonem a Kočku před vápnem fauluje hostující brankář.Z přímého kopu pouze Kučera nastřeluje bombou zeď.V 67.min uniká Kučera po lajně a jde do vápna kde je foulován,sám zahrává nařízenou penaltu,kterou s přehledem proměňuje 2:2.Hraje se na obě strany ,ale bohužel hosté v 80.min unikají a nájezd faulem přerušuje Klíma ,ale bohužel už ve vápně a tak další penaltu hosté opět proměňují a zvyšují na konečných 2:3.Sice jsme prohráli ,ale trenéři byli s předvedenou hrou spokojeni a zhruba zjistili co v kterým hráči je.