ÚDLICE -LENEŠICE 3:5 (2:3) dorost

Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší
Naše mužstva - Dorost - Rozbory

Branky:Veselý,Husák,Červenka          ŽK: Vepřek,Sejček, ČK :Holl                                                                         Rozhodčí: LINHART                                diváků:  12

SESTAVA: Dvořáček-Šlapák-Husák-Sejček-Holl-Vepřek/65.Hašek/-Veselý-Kostka-Brůha-Červenka-Buchta

PRŮBĚH  ZÁPASU:  Opět jsme šli do boje z touhou získat body,hráčský kádr se začíná tragicky  tenčit!!!Začíná chodit pouze hrstka 13 hráčů co mají rádi fotbal i když se nedaří.Lenešice nám vstřelili 5 branek  o které se postaral pouze jeden jejich hráč.Nedokázali jsme reagovat na jejich ofsajdový systém,a goly nám dávali pouze z brejků.Ale byli jsme to my kdo první ohrozil branku  když v 8.min Brůha hezky nachází Buchtu,který bohužel střílí vedle.A u nás platí nedáš dostaneš a to dvojnásob a tak hosté udeřili z brejků v 11 a 14 min a vedou 0:2.Ve 23 min opět hosté nejsou v ofsajdu a útočník se řítí sám na golmana Dvořáčka a nemýlí se 0:3.Přichází 24 min kdy fauluje Sejček dostává ŽK a v tomto závaru je i Holl,který dostává úder do brýlí od soupeře a dostává zkrat a bez balonu zkopává soupeře zezadu a dostává ČK a tak musíme hrát o 10 hráčích.Ve 32 min využívá zmatku ve vápně hostí Veselý a uklízí balon do sítě 1:3 a při rozehrání přímého kopu Husákem snižujeme ve 41 min na 2:3,když hostujícímu golmanovi propadá balon mezi prsty za jeho záda.Takto končí poločas.Jdeme s přáním o srovnání na druhý poločas,ale opět naše slabina ,již ve 47 min hosté opět skorují a vedou 2:4.Pak je hra vyrovnaná i když hrajeme v 10 tak máme slibné šance,ale bohužel bez využití a tak v 74 min opět udeří hosté a zvyšují na 2:5.V 80 min domácí Veselý nachází rozeběhnutého Červenku a ten snižuje na 3:5.Takto končí i zápas a my jsme opět bez bodového zisku.