STRUPČICE-ÚDLICE 5:2 (3:1) dorost

Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší
Naše mužstva - Dorost - Rozbory

Rozhodčí:   J.Novotný          Goly: Husák.Červenka        diváků:  12   KARTY :  ŽK Veselý

SESTAVA:  Dvořáček-Klíma-Husák-Sejček-Šlapák/85.Holl/-Hašek/55.Tomešek/-Veselý-Brůha-Vepřek/46-Kostka/-Červenka-Buchta

PRŮBĚH ZÁPASU:  Sokolíci z Údlic zajížděli odehrát zápas proti Strupčicím na hřiště do Vrskmaně ,kde mají domácí azyl.Soupeři byli do této chvíle bez bodu a tak jsme doufali ,že se to dnes zvrátí v náš prospěch.Ale…v 10.min chybuje obránce Sejček  a útočník se řítí na našeho golmana Dvořáčka,ve vápně ho zastavuje faulem Šlapák a domácí kopají penaltu,bohužel proměňují a otevírají skore 1:0.Naštěstí náš stoper M.Husák sice náhodně nakopává balon z velké dálky na bránu a vyběhnutý domácí golman podceňuje střelu a balon padá za jeho záda a tak v 11.min je stav 1:1. Asi z velké radosti se obrana vůbec nekoncentruje a ve 13.min nechává po skrumáži ve vápně střílet domácího hráče,který nachází skulinku mezi hráči a míč se došourává do naší sítě 2:1.Hra je velice neuspořádaná a nedokážeme si vytvořit žádnou šanci.Snad jen přímý kop Buchty který pálí dělovku do zdi a břevno Klímy nastřelené ve 28.min.Dobře chytá debutující golman Dvořáček,který likviduje šance bývalých svých spoluhráčů.Ve 40.min domácí zahrávají přímý kop,když po kopu domácích se ocitá u míče opět soupeř stojící za zdí cca 2 m v ofsajdu a dává gol ,který je k našemu údivu uznán 3:1.Takto končí i poločas.Do druhého poločasu jdeme s úmyslem výsledek zvrátit,ale dnes to nefunguje v obraně a opět chybuje Sejček a v 51.min domácí zvyšují na 4:1.V 60.min střídající Tomešek nachází hezkou uličkou nabíhajícího Červenku a ten v důrazném skluzu snižuje na 4:2. Zápas nevychází celému týmu,buď míč drbou viz.Husák,Veselý,nebo nedokáží zpracovat Brůha,Sejček a ostatní nejsou důrazní v soubojích až na Veselého ,který svojí důraznou hrou je faulován ,ale i on fauluje a v 75.min dostává ŽK.Velice dobře chytá i v tomto poločasu Dvořáček,když likviduje nájezdy domácích a až ke konci zápasu kapituluje na 5:2.To se píše 83.min.Tento zápas byl pravým opakem výkonu,který sokolíci předveli v domácích zápasech.Přeji si abychom již prolomili smůlu a budem doma bodovat.