Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší
Naše mužstva - Starší žáci - Rozbory zápasů

25. 09. 2010      Sokol Údlice  -  Košťany                   1 : 8   (1:3)

V dalším zápase na domácí půdě jsme přivítali lídra soutěže mužstvo z Košťan. Nedělali jsme si velké iluze o výsledku, avšak chtěli jsme zlepšit nasazení a hlavně důraz v osobních soubojích, který nám zatím chybí. Musíme říct, že soupeř byl v utkání lepší,  ikdyž jsem ho překvapivě dost potrápili. Kluci se snažili, avšak soupeř lépe zpracovával balóny a vytvářel si tlak na naši branku, kterou opět hájil Milan Lorenčík a v první půli nás opravdu podržel a co skončilo za jeho zády, to vykopli naši obránci.  My jsme se k brance soupeře dostávali zřídka, avšak za stavu 0 : 2 se nám podařilo udeřit, natlačili jsme se do vápna, kde se soupeř provinil proti pravidlům a nařízený pokutový kop Kuba Havel bezpečně proměnil. Soupeř znervózněl a je škoda, že jsme jim umožnili těsně před půlí vstřelit třetí branku. Ve druhé půli jsme inkasovali 5 branek, z nichž tři jsme soupeři doslova darovali, což je velká škoda. Avšak v závěru zápasu se nám podařilo soupeře párkrát ohrozit a dobře zakombinovat akce. Na to je třeba navázat v dalších těžkých zápasech. Hráči si nechali přece jenom říci a do soubojů šli v tomto zápase více důrazněji za což je musíme pochválit.

Sestava:   Lorenčík -  Nápravník, Havel, Záboj Vl., Záboj L., Elis, Karban, Kramarski R., Kramarski M.,  Nezbeda, Šifalda, Kohout, Hašek

Trenéři:   Hašek, Havel                           Ved. mužstva:  Souček

Aktualizováno (Pondělí, 27 Září 2010 10:17)