NejhoršíNejlepší
Naše mužstva - Dorost - Rozbory

ŽK: Sejček,Vepřek       Rozhodčí: Javorek              diváků:  28

SESTAVA:  Červenka-Chloupek-Husák-Šlapák-Sejček-Tomešek-Veselý-Hašek/46.Vepřek/-Brůha-Kostka-Buchta                            ještě byli připraveni : Holl,Totzauer,Trögl

PRŮBĚH ZÁPASU:    Druhý  domácí zápas jsme hráli opět proti silnějšímu soupeři a sice proti Tuchořicím.Trenéři udělali změny v sestavě i v rozestavění .Do brány nastoupil Červenka  a rozestavění bylo 4-1-3-2  a osvědčilo se.Škoda že se na zápas nedostavil Klíma ,který v obraně dost chyběl.Zápas začal svižně a svižné tempo měl celých 90 min.Byl to domácí Buchta ,který využil špatné rozehrávky hostí a ve 30 sek. Se řítil na golmana,ale bohužel mířil těsně vedle brány.Hosté také zahrozili,ale velice dobře zahráli stopeři Husák a Chloupek,svojí hrou drželi nepropustnost obrany.Bohužel na pravé straně hrající Šlapák,nestíhal hostujícím hráčům což se nakonec ukázalo jako osudné.V 15.min hosté kopají přímý kop z cca 20m a střela míří k tyči,ale mrštný Červenka brilantně vyráží na roh.V 16.min opět Buchta uniká hostujícím obráncům a opět těsně vedle zakončuje.Hraje se většinou ve středu hřiště a šance jsou na obou stranách,ale hosty vychytává skvělý Červenka,který překvapil a to mile všechny přítomné.Ve 28 min bombou z voleje a z 30 m ohrožuje hostujícího golmana Husák.Poločas končí 0:0 a hra je stále otevřená.Druhý poločas začnou lépe hosté,ale stopeři vše mají pod kontrolou.V 52 min skvěle vyběhl Červenka a přerušil šanci Tuchořic.V 67.min vypichuje na naší polovině balon Veselý a sprintem  se snaží uniknout  obráncům Tuchořic,bohužel na velkém vápně ho dostihnou a Veselý se dostává do zakončení na dlouhou nohu,ale i tak balon míjí těsně tyč branky hostí.Běží poslední minuty zápasu a doufáme v první bod,ale přichází chyba na pravé obraně,kdy útočník uniká Šlapákovi a centruje náhodně do vápna,kde si zařve „mám“ Sejček ,ale bohužel na 2x míjí balon a hostující Dubný uklízí v 88.min míč za záda skvělého Červenky.Škoda …………….. Výkon mužstva byl ale bojovný a remíza by byla zasloužená.