Údlice - Spořice, ml.žáci 1:2 (0:1)

Hodnocení uživatelů: / 3
NejhoršíNejlepší
Naše mužstva - Mladší žáci - Rozbory

V neděli 12.9. sehrálo mužstvo mladších žáků svůj druhý zápas na domácím hřišti.

Dopoledne přesně v 10:30 zahájil rozhodčí úvodním hvizdem náš druhý domácí zápas. Kluci si chtěli spravit chuť po nešťastném zápase, který sehráli ve středu. Zápas se začal také proti minulému odvíjet zcela jinak. Od úvodu hráli kluci soustředěně s chutí a bojovně. Soupeř se také snažil, takže zejména prvních patnáct minut první půle bylo velmi běhavých a se šancemi na obou stranách. Naše obrana fungovala dobře a soupeř se do skutečných gólovek dostával velmi těžko. Naše hroty ale byly také velmi dobře bráněny soupeřem, takže i přes podařené úniky s míčem přes střední část hřiště bylo již velmi obtížné se dostat až před brankáře nebo úspěšně přihrát spoluhráči. Z jednoho závaru před naší bránou se soupeři podařilo vstřelit gól a tak jsme první poločas k našemu zklamání končili prohrou O:1. Do ruhé půle ale kluci vstoupili ještě s větší vervou a stupňovali tlak směrem na bránu soupeře. Dobře organizovaná obrana soupeře ale měla i potřebné štěstí, a proto se podařilo nakonec vstřelit vyrovnávací gól až po několika velkých závarech. Z jedné rychlé akce se následně podařilo soupeři střelou z dálky přehodit našeho jinak velmi dobře a spolehlivě chytajícího gólmana a vsítit druhý gól. Bohužel i přes velkou snahu a nápor našich kluků se již další gól soupeři vstřelit nepodařilo a tak zápas skončil 1:2. Výsledek, ale mohl být i obrácený, což bychom jistě všichni viděli raději a podle mne by si ho i kluci za dobrý výkon zasloužili. Musíme se proto nyní soustředit na další zápasy a  výkon trpělivě zopakovat nebo i zlepšit.