Údlice - Ervěnice, ml.žáci 1:6 (1:5)

Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší
Naše mužstva - Mladší žáci - Rozbory

Ve středu 8.9. se hrálo od 17:00 na domácím hřišti další mistrovské utkání mladších žáků.

V prvním zápase na domácím hřišti byli kluci odhodláni znovu uspět a nedat nic soupeři zadarmo. Soupeř již před začátkem zápasu působil rovněž velmi sebevědomě a na zápas byl dobře připraven. I přes snahu našich kluků, kteří nastoupili prakticky ve stejném složení jako v minulém utkání, se bohužel nepodařilo zachytit začátek zápasu a po dvou nešťastných gólech jsme rychle prohrávali 0:2. I za tohoto stavu kluci rozhodně zbraně nesložili a vytrvale se sanižili hrát o zlepšení skóre v zápasu. Díky tomu se podařilo se soupeřem vyrovnat krok a hrát dobrý zápas. Soupeř ale využil vyššího počtu hráčů ke střídání a snažil se držet vysoké tempo zápasu. Podařilo se mu tedy opět skórovat a postupně zvýšil svůj náskok až na 0:4. Kluci stále bojovali a za to zaslouží velkou pochvalu, protože to bylo již v této chvíli pro ně těžké. Z této snahy se narodila jedna z našich standardních šancí, kterou po tvrdé střele na bránu proměnil v náš gólový úspěch stoper Marek Kramarski. Do konce poločasu ale soupeř opět odskočil na rozdíl čtyř gólů a s výsledkem 1:5 jsme odcházeli do šaten. V průběhu přestávky se kluci zkonsolidovali a od začátku druhé půle soupeř dost trápili. I přes šance se nám ale skórovat nepodařilo, i když by si to jistě kluci za bojovný výkon zasloužili. Stalo se tak to, co je ve fotbale časté, že po nešťstném odrazu míče přímo před naší bránou soupeř skóroval pošesté. Z výsledku jistě kluci po zápase nadšeni nebyli, ale druhá půle jednoznačně ukázala, že zápas nebyl vůbec tak jasný, jak by se zdálo z jeho výsledku a ještě jednou chci vyzdvihnout týmového ducha a chuť všech hráčů podat bojovný a poctivý výkon.