A023_upr_mala.jpg

Turnaj starých gard Strupčice 2010...

Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 
Naše mužstva - Stará garda

Stará garda slavila úspěch disciplinovaným výkonem...

8. května se konal již tradiční turnaj starých gard ve Strupčicích. Turnaje se účastnila celkem čtyři mužstva. Kromě našeho to byli domácí Strupčice, dále gardy Kovářské a Jirkovský "Kopeček". Hrálo se sytémem každý s každým a hrací doba jednoho zápasu byla 2x20 minut. Celkem tedy každé mužstvo odehrálo tři utkání. Naší gardě se podařilo dosáhnout ve všech zápasech vítězství a tak se stala i celkovým vítězem tohoto turnaje. Výkon mužstva byl ve všech zápasech kolektivní, disciplinovaný a podpořen pozitivní chutí sehrát dobrý fotbal. Z každého hráče byla cítit ochota podpořit kolektiv. Tím náš tým jednoznačně převýšil ostatní účastníky ve všech utkáních.

 

Garda hrála ve složení: Campr Zdeněk, Douda Tomáš, Hašek Jaroslav, Havel Karel, Havel Láďa, Husák Franta, Kindl Jirka, Krebs Míra, Mrnka Zdeněk, Rajnyš Vítek, Rottenberg Roman, Šetek Radek, Šulc Tonda, Urbánek Míra.
Zdeněk Mrnka si navíc odnesl cenu pro nejlepšího střelce turnaje.

Web prohlíží
Právě připojeni - hostů: 55