Diváci: 35
Goly: Išler, Stárek, Němec,

SESTAVA: Hašek - Michalík - Kramarski R. - Trunec - Parkman - Lecjaks - Veselý - Stárek - Němec - Kočka - Jíra
ke střídání připraveni: Išler, Machač

PRŮBĚH ZÁPASU: Sokolíky čekal soupeř ,který byl před námi v tabulce.Tento zápas se vlastně hrálo o 6 bodů.Opět jsme narazili na soupeře,který pouze nakopával míče na své rychlé hráče.Tato hra nám nevyhovuje,a jsem rád že si sokolíci již nedokáží nechat vnutit hru soupeře.Snažili jsme se hrát svou hru přes zálohu,ale bohužel se míče odráželi od našich hráču na kopačky soupeře.Měli jsme sice herní převahu,ale ne a ne nějaké nebezpečné zakončení.Soupeř zahrozil jen z rohů,ale toto jsme řešili na pohodu.Ve 40.min Veselý háže dlouhý aut na velké vápno ,kde krásně zpracovává Lecjaks a ještě lépe se uvolňuje a nachází Išlera,který střelou do tyče a sítě otevírá skore 1:0.Takto končí poločas.Druhý poločas začal famozně.Po rozehrání se míče zmocňuje Michalík ,ten krásně nachází Stárka a ten vymáchá celou obranu včetně golmana a zvyšuje na 2:0.Hned ve 48.min Kočka běží sám na golmana a klasicky ho trefuje.V 62 min hosté kopají přímý kop,stálo při nás štěstí,když trefují břevno.V 74 min běží sám Kočka s Němcem a Stárkem sám na bránu ,ale volí tu nejhorší variantu ,když místo přihrávky volí z 30 m nesmyslně nepovedenou střelu.V 80 min Němec ve velké šanci z malého vápna přestřeluje branku a v 87 min máme opět štěstí ,když střela soupeře míří od tyče do rukou našeho golmana Haška.V 89 min Kočka nachází rozeběhnutého Němce a ten se již trefuje a upravuje skore na konečných 3:0.Důležité body a teď nás čeká další těžký soupeř a to Postoloprty.