Diváci: 38
Goly: 3x Stárek, Němec, Kočka, Michalík

SESTAVA : Hašek - Kramarski M. - Kramarski R. - Trunec - Parkman - Lecjaks - Veselý - Michalík - Němec - Stárek - Kočka
ke střídání připraveni : Lorenčík, Išler, Jíra, Štěpánek

PRŮBĚH ZÁPASU: Dnes jsme nastoupili proti silnému a nervoznímu soupeři.Čekali jsme tvrdý zápas a ukázalo se ,že tvrdý byl.Soupeř opět jen nakopával a využíval své 2 rychlé záložníky ,kteří dokázali motat naší obranou.Běžela 8.min a Veselý byl faulován a byl nařízen přímý kop,který skvěle rozehrál Michalík,když luxusně našel nabíhajícího Stárka a ten hlavou otevírá skore 1:0.Lepší začátek jsme si nemohli přát.Ve 26.min Michalík krásně dává do běhu Němcovi a ten také skoruje 2:0.Ve 29.min ve vápně zasekává míč Stárek a je sestřelen soupeřem a rozhodčí píská penaltu ,kterou vklidu proměňuje Michalík 3:1.Pak se dlouho nic zajímavého nedělo až když ve 40.min soupeř zahrává roh ,který sice odvracíme ale hostující hráč to z voleje napálil do šibenice,krásný gol ,ale bohužel do naší branky 3:1.O poločas Veselý R. říká sokolíkům ať dají rychlého gola na začátku druhé půle a bude to v klidu.Hned ve 46.min Kočka zatáhl míč po kraji a centruje před bránu ,kde vznikl zmatek ,a Stárek se orientoval nejlíp a míč uklidil do branky 4:1.Paráda,ale ouha hned v 52.min opět kope soupeř roh a tentokrát byl zmatek před naší brankou a takovým nechtěným dloubákem hosté snižují na 4:2.v 65.min z přímého kopu Michalík opět nachází Stárka a ten opět hlavou zvyšuje na 5:2.Pak si vybíráme kruté minuty když v 71. a 74. Z rohů inkasujeme a soupeř je s náma v kontaktu 5:4.Naštěstí už v nastaveném čase v 91.min Veselý háže dlouhý aut na Kočku a ten uteče a s klidem dává pojistku na 6:4.Sokolíci zahráli dobrý výkon i přes pár chyb jsou trenéři spokojení . Další zápas jedem do Podbořan ,které neztratili ani bod !!!!!