Naše mužstva - Dorost - Rozbory

Rozhodčí:  Čokáš
Diváci: 20
Góly: Němec, Kočka

Sestava:  Hašek - Kramarski R. - Michalík - Kramarski M. - Trunec - Veselý - Stárek - Išler - Lecjaks - Kočka - Němec; ke střídání připraveni Parkman, Lorenčík PRŮBĚH ZÁPASU:   Po perné zimní přípravě nás čekal první ostrý mistrovský zápas proti borcům ze Spořic.Soupeř dorazil ve velmi početné sestavě a v plné síle jako byl na podzim.Na stoperu nastoupil Michalík,který velice dobře zahrál svůj post a dobře dirigoval celou obranu.Trenéři sokolíků očekávali zúročení zimní přípravy a očekávali sice těžký zápas ,ale věřili ve větší fyzičku svých svěřenců a to že toho využijeme.Hned ve 2 .min Němec pálí na branku soupeře.V 9.min domácí Kočka střílí ,ale brankář chytá tuto střelu.Hosté pouze nakopávají míče na své rychlé útočníky a tak ohrožují a prověřují naše obranné řady.Ve 36.min jde Veselý sám na bránu,ale Stárek si říká o míč,který dostává zpětnou patičkou,ale míč skáče a Stárek špatně míč trefuje.Ve 37.min Stárek zahrává přímý kop,ale těsně nad.Ve 4é.min uniká hostující Štohanzl,jde sám na Haška,ale naštěstí branku úplně míjí.Takto skončil poločas.Ve druhém poločase mají sokolíci za úkol přenášení hry a větší využívání středních záložníků.Již od 55.min hostům dochází fyzický fond a častěji střídají.V 57.min krásnou křižnou přihrávkou nachází Stárek Němce a ten už ve vápně v poloskluzu posouvá míč za záda hostujícího brankáře Hoška  1:0.V 67.min po kraji zálohy Lecjaks zatáhl míč do vápna a dobrou svižnou střelou těsně míjí branku.Běžela 73.min a Veselý  získává míč posouvá na Němce a ten přihrává na Kočku a ten se trefuje  2:0.Měli jsme více šancí a hosté hrozili jen z brejků,které likviduje Kramarski M.Důležité vítězství  v prvním jarním utkání.Máme ,ale stále co zlepšovat.