Ostrov n O. - Údlice 3:2 (1:1), přátelák dorost

Rozhodčí:  domácí trenér
Diváci: 40
Goly: Stárek, Syntichakis

Sestava: Hašek V. - Trunec - Kramarski M. - Kramarski R. - Jíra – Kočka - Veselý - Němec - Išler - Stárek - Michalík
Ke střídání připraveni: Machač, Parkman, Hašek F., Lecjaks, Syntichakis PRŮBĚH ZÁPASU: Přijeli jsme na hřiště soupeře co hraje 2 místo v KP v karlovarském kraji.Utkání rozhodoval domácí trenér  a bohužel ačkoliv šlo o přátelská zápas ,tak domácí neustále tlačil kupředu.Hned od začátku utkání nebral zřetel na našeho pomezního rozhodčího a z půlky rozhodoval o ofsajdech.K utkání s náma odcestoval hráč Ervěnic  Steve Syntichakis  na zkoušku zda by s námi chtěl hrát.Hra byla poměrně rozkouskovaná a domácí hráči hrozili z rychlých brejků.Obrana ,ale zdárně útoky likvidovala.Po ruce ve vápně co dal Parkman je proti nám odpískaná penalta,kterou domácí proměňují a vedou 1:0.Domácí mají lepší pohyb a nám pohyb naopak chybí.Ve 40.min zahrává Míchalík přímý kop,ale ten domácí golman vyráží na roh,který ale 100% využijeme,když po jeho zahrání  Syntichakis hlavou míč uklízí do brány 1:1.Takto končí poločas a druhý poločas nezačneme nejlíp,když po dobré střele lacině inkasujeme ve 46.min 2:1,ale sokolíci rychle odpovídají ,když ve vápně svým důrazem Syntichakis vybojuje míč a Stárek srovnává na 2:2.V této chvíli musíme být oslabeni o R.Kramarského ,který je vykázán na střídačku a za něj do obrany musí jít Syntichakis.V této chvíli již máme lepší pohyb jak z míčem tak i bez něj ,ale v 63.min zaperlí rozhodčí a i po odmávaném 3 m ofsajdu nechává pokračovat domácího hráče v úniku a ten skoruje  3:2. Škoda ,a tak tento zápas prohráváme…Musíme zlepšit pohyb a lepší komunikaci na hřišti.