Tatran Kadaň - Údlice 2:2 (2:1), přátelák dorost

Diváci: 20
Goly: Stárek, F. Hašek

Sestava: Hašek V. - Kramarski M. - Kramarski R. - Trunec - Parkman - Hašek F. - Michalík - Išler - Lecjaks - Němec - Stárek
střídali: Machač, Štěpánek, Kočka

PRŮBĚH ZÁPASU: Sokolíci dnes nastoupili k prvnímu zápasu na velkém hřišti.Ze začátku to bylo znát,hoši se na hřišti hledali a zapomínali na své úkoly.Na kadaňských hráčích bylo vidět ,že mají k dispozici na celou zimní přípravu umělku.Nu což,vlítli jsme na hřiště,ale v 5.min se Lecjaks nevrátil se svým hráčem na kraji zálohy a ten nikým neatakován našel svého spoluhráče a ten s přehledem skoroval a již na úvod zápasu jsme prohrávali 1:0.Ani jsme se nestihli otřepat a v 6min. zachyboval Parkman když překážel M.Kramarskému ,který nemohl odehrát míč a útočník Kadaně ,si míč ochotně převzal a šel sám na Haška a ten inkasoval podruhé 2:0 .Bylo dobré že kluci to kluci nevzdali a makali dál,po 20min se hra vyrovnala a začali jsme mít trochu navrch,zahrávali jsme několik rohových kopů,ale až po rohu ve 37.min vznikla nepřehledná situace ve velkém vápně domácích a zde se nejlíp orientoval Stárek ,který míč uklízí do branky a snižuje na 2:1.Do druhého poločasu jsme nastoupili s chutí vyhrát a hned ve 48.min F.Hašek po individualní akci uklízí míč za záda domácího golmana  2:2.Ve druhém poločase máme dost šancí ,ale bohužel žádná již nezapadne za záda domácího golmana.Remíza na první přátelák potěšila a hlavně potěšila fyzická připravenost hráčů,kteří chodili na celou zimní přípravu.Velice dobře zahráli st.žáci Štěpánek a Trunec.