A023_upr_mala.jpg

Údlice - Cítoliby 4:1 (2:0), dorost

Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Naše mužstva - Dorost - Rozbory

Rozhodčí : Franko                
Goly: 2x Kočka, Němec, Lecjaks                      
Diváci : 21

SESTAVA: Hašek V. - Kramarski M. - Trunec - Kramarski R. - Veselý - Machač - Kočka - Michalík - Išler - Lecjaks - Němec                               
střídali: M. a D. Parkmanové, Štěpánek

 

PRŮBĚH ZÁPASU: Sokolíci nastoupili proti hráčům Cítolib, se kterými jsme se potkali na letním turnaji a remízovali jsme s nimi.Nastoupili v 10 hráčích ,protože jejich hráč byl totálně opilí a nebyl připuštěn ke hře.Naši hráči ,značně mladší než soupeř se jich nezalekli a pustili jsme se do nich.Na stopera se postavil Marek Kramarski a tam prokázal své kvality.Hosté hráli pouze nakopávanou na svého kapitána ,ale toho si pečlivě střežil M.Kramarski.Hned od začátku máme šance,ale bohužel opět bez zakončení.Sokolíci ještě nepochopili že se hraje na celé hřiště.Ale ve 24.min Štěpánek vybojuje míč a přihrává na Němce a ten dává úvodní branku 1:0.Hrajeme fotbalověji,ale ještě by to chtělo více přihrávek.Běžela 36.min a Němec posouvá na Kočku a ten zvyšuje na 2:0.Takto končí i poločas.Hraje se za dusného počasí .V 59.min skoro ztracený míč svou důsledností  vybojuje u rohového praporku Němec a přihrává na slepo do malého vápna ,kde je Lecjaks a ten s ledovým klidem z otočky zvyšuje na 3:0.Chlapci se nechali výsledkem unést a zapomínáme se vracet..a v 70.min Išler sice s dobrou myšlenkou vrací míč Haškovi ,ale přihrávka je slabá a hostující útočník se nemýlil a naší chybu potrestal 3:1.Poté  se k míči dostává Lecjaks ,zatáhne  míč do vápna ,kde je faulován a v 87.min Kočka z odpískané penalty zvyšuje na konečných 4:1.

Web prohlíží
Právě připojeni - hostů: 17