A023_upr_mala.jpg

Údlice - FK Bílina 1:3 (1:1), dorost přátelák

Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Naše mužstva - Dorost - Rozbory

Rozhodčí: Pokrývka
Goly:
Čapík
diváků:
26

SESTAVA: Hašek – Kramarski R. - Kramarski M. - Chloupek - Verner - Čapík - Smejkal - Stárek - Lecjaks Leo - Veselý - Kučera
k hokejovému střídání připraveni: Hampl, Lecjaks Luk., Červenka, Lorenčík, Němec, HašekF.

PRŮBĚH ZÁPASU: Po soustředění nás čekal poslední přáteláček před sezonou,přijeli borci s Bíliny,opět krajský přebor a hrálo se na UMT v Jirkově.Sokolíkům opět chvíli trvala adaptace na hřiště,které jsme v zimní přípravě viděli pouze při přátelských zápasech.Hráči Bíliny hráli kombinačně a vlastně nám nepůjčili míč,ale zase neohrozili naší branku.Ovládali střed hřiště a naši hráči se snažili napadat.My jsme branku ohrožovali pouze z rychlých brejků díky Čapíkovi a Stárkovi ,kteří se snažili o střely na branku soupeře.Ve 38.min jsme si počkali na chybu soupeře a při rychlém odebrání míče se na branku řítil Čapík,který mazácky uklidil míč do branky soupeře 1:0. Bohužel hráči Bíliny rychle vyrovnali a do šaten se šlo za nám příznivého stavu 1:1.Gol jsme dostali do šatny ve 40 min.Do druhého poločasu jsme nasadili velice dobré napadání co hráčům Bíliny dělalo problémy s rozehrávkou.Bohužel se zápas i hrotil ,když Veselý fauloval obránce Bíliny ,faul byl odpískaný a hráč Bíliny to neunesl a hodil po Veselém míč a tak se strhlo „vášnivé“ objímání hráčů na hřišti.Po této chvíli již ubylo fotbalu na hřišti a po nechtěných chybách a nekoncentrovanosti obrany jsme dostali v 58.min a v 76.min goly a tento zápas jsme prohráli 1:3.Ale Bílina přijela posílena o hráče st.dorostu ,který hraje na špici kraj.přeboru a i s těma jsme hráli rovnocennou partii.Bylo na zápase znát i hokejové střídání,když se na hřišti střídal velký počet hráčů.Teď již nás čekají mistrovské zápasy a tam musíme bodovat.

 

Web prohlíží
Právě připojeni - hostů: 21