A023_upr_mala.jpg

Údlice - Cítoliby 2:1 (1:0), st.žáci

Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 
Naše mužstva - Starší žáci - Rozbory zápasů

K předposlednímu domácímu utkání přijeli na naše hřiště borci z Cítolib.

Sestava: Išler, Kramarski, Novotný, Jíra M., Hauser, Campr, Nudčenko, Szopková, Machač, Šimek, Trunec, Štěpánek

Do zápasu šli naši kluci s jasným cílem. Získat další bodový zisk do tabulky a nejlépe všechny tři body. Soupeř ale i přes papírové prognózy nedal svou kůži lacino a byl i směrem dopředu nebezpečný. Zejména urostlý útočník Cítolibských dělal našim zadákům občasné potíže. Zejména, když dostal dobrou nahrávku do prostoru a mohl tak uplatnit svou rychlost a sílu. Naštěstí až na jednu výjimku skončil v takových případech míč v rukou našeho brankáře Lukáše Išlera. Naše mužstvo si vytvořilo podstatně větší počet příležitostí, z nichž nakonec dvě skončily v síti soupeře. Dva vstřelené góly tak stačily na vítězství, ale při větším štěstí soupeře nás řada tutovek, zejména dvakrát přestřelená branka z malého vápna mohla mrzet. I tak je potřeba pochválit snahu celého mužstva. Zejména situace, kdy se soupeř i naši borci uchylovali hlavně k odkopům ve snaze neudělat zásadní chybu. Na pokyny trenérů naši borci opět začali hrát fotbal, což přineslo ve výsledku potřebné šance a nutné góly. Konečný výsledek zápasu tak lze považovat za spravedlivý. Body zůstávají doma a před závěrem podzimní části je potřeba vyslovit spokojenost se ziskem devíti bodů, kdy v tabulce pravdy jsme na nule. To je jistě při účasti v roli nováčka soutěže dobrý výkon.

Aktualizováno (Úterý, 09 Říjen 2012 12:01)

Web prohlíží
Právě připojeni - hostů: 13