A023_upr_mala.jpg

Proboštov - Údlice, starší žáci 3:2 (3:1)

Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 
Naše mužstva - Starší žáci - Rozbory zápasů

Sestava: Išler, Kramarski, Trunec, Jíra M., Šimek, Jíra L., Hauser, Holl, Fencl, Machač, Szopková, Štěpánek, Campr, Koudela, Procházka, Vegrycht
Góly: Štěpánek, Campr

K prvnímu zápasu nové sezóny zajiždělo naše mužstvo až do Proboštova u Teplic. Do nové sezóny nastupuje mužstvo v nové doplněné sestavě a další novinkou proti předchozímu roku je hra v klasickém fotbalovém uspořádání 10+1 na velkém hřišti.
Velké hřiště a nezvyk způsobil zřejmě trochu nervozity na kopačkách našich borců, což se projevilo zejména v první půli zápasu. Po začátečním "otrkávání" získal soupeř mírnou převahu a vytvořil si zajímavé gólové příležitosti. Z nich ale skórovat nedokázal. Obrana fungovala velmi dobře a poctivá a čistá hra všech našich zadáků byla dostatečnou překážkou. pokud se přeci jen podařilo soupeři dostat až ke střele, brankář Lukáš Išler odvedl také svou práci na jendičku. První branka padla po rychlé rozehrávce standardní situace soupeře, která překvapila naše obranné řady a po rychlém samostatném průniku skóroval jeden z nejagilnějších hráčů Proboštova. Naše kluky ale gól nezlomil a jejich výkon postupně rostl. Soupeři se ale po prvním vstřeleném gólu také dařilo. Hra se hodně vyrovnala. Většina akcí končila ještě před šestnáckami. Po jedné dobré dohrávce Ondry Holla, který tím vybojoval míč na pravém okraji zálohy a následné přihrávce do pokutového území náš první gól vstřelil štírek Kája Štěpánek. Snížili jsme na 2:1. První poločas skončil vítězstvím soupeře 3:1. V druhé půli naši kluci pokračovali ve zlepšeném výkonu a hra se otáčela v náš prospěch. Soupeři viditelně začali docházet síly a jeho schopnost vytvořit si dobrou gólovou příležitost výrazně klesala. Naopak se hra častěji dostávala na jeho polovinu a po krásné přihrávce Jindry Šimka do rozestoupené obrany soupeře na Vaška Campra Vašek nezaváhal a tváří v tvář brankaři míč bezpečně uklidil do branky. V závěru byl soupeř rád, že rozhodčí již zápas ukončil, protože vyrovnání bylo blízko. Druhý poločas vyhráli naši kluci, na celkové vítězství to bohužel nestačilo.
Kluci odvedli v novém složení a na velkém hřišti svůj první letošní výkon. Ten zaslouží rozhodně pochvalu. I přes prohru 3:2 byl zápas zajímavý a hra velmi vyrovnaná.

 

Aktualizováno (Sobota, 25 Srpen 2012 16:04)

Web prohlíží
Právě připojeni - hostů: 15