Údlice - Rakovník, přátel.zápas dorost 4:0 (2:0)

Goly: Kučera 2x, Koňa, Kramarski M.
diváků:17

SESTAVA: Červenka - Germek - Chloupek - Klíma - Kramarski R. - Němec - Kramarski M. - Pěmička - Brůha - Tobisch - Kučera
k hokejovému střídání: Veselý, Koňa

PRŮBĚH ZÁPASU: Dorostenci Údlic v rámci zimní přípravy sehráli přáteláček v Jirkově na UMT proti Rakovníku,který hraje ve svém okrese A třídu.Zápas se hrál i v rámci zimního soustředění sokolíků a po trénincích v Blatně.Začali jsme svižně a v 7.min Kučera zahrává trestný kop,ale střílí do zdi.V 10.min chybuje Klíma a následný nájezd Červenka likviduje.Ve 13.min Kučera centruje z rohového území a hostující golman chytá.Hosté v 15.min střílí přímý kop po faulu Germeka,ale Červenka šanci likviduje.Ve 21.min hosté ve vápně faulují Němce a z následné penalty Kučera otevírá skore 1:0.Němec v 27min zpětnou přihrávkou ve vápně nachází Pěničku,který ale přestřeluje.Další šanci máme ve 40min kdy Kučera nachází Marka Kramarskiho a ten skoruje 2:0.Na konci poločasu Kučera ve 45.min střílí na bránu,ale míč se odráží od tyče k tyči a bohužel ven z brány.Druhý poločas jsme začali také aktivně a opět Kučera nachází Němce ve vápně,ale ten bohužel nedosáhl na balon ani skluzem a tak to gol nebyl.Ve 49min Brůha hezky nahrává Kučerovi a ten zakončuje a zvyšuje na 3:0.Hosté se nedostávají vůbec k našemu vápnu a naši si skvěle přihrávají,do šancí se dostávají jak Pěnička,Kučera ,Němec a Koňa.V 70 min Pěnička krásnou uličkou nachází rozeběhnutého Koňu a ten střílí gol a zvyšuje na konečných 4:0.Na to že to byl první zápas na velkém hřišti v celé zimní přípravě tak hoši podali dobrý výkon.Sice to byl dorost z A třídy ale byla to rezerva dorostu Rakovníku.