Údlice - AVER ROMA Most dorost, 6:5 (1:2)

Branky: Kučera 4x, Brůha, Červenka
Rozhodčí: Minařík
diváků: 14

SESTAVA: Trögl - Klíma - Chloupek - Kramarski R. /86.Kramarski M./ - Šlapák /46.Kostka/ - Brůha - Veselý A. - Červenka - Kočka /46.Havel/ - Kučera - Koňa /65.Veselý J./

PRŮBĚH ZÁPASU: Hosté dorazili v plné síle a plni elánu a s chutí po vítězství.Věděli jsme ,že soupeř bude velice rychlý a houževnatý.To naznačoval i začátek zápasu.Dělá nám problémy zpracovat balon a v klidu rozehrát.Balon sokolíkům odskakuje od nohou,při soubojích jsme všude později.Ve 20.min uniká domácímu Šlapákovi soupeř a chybu trestají 0:1.Sice máme šance,ale nic nevychází až ve 33.min Kučera centruje před bránu a Brůha vyrovnává 1:1.Veš 38.min opět chybujeme v obraně,když hostující útočník probíhá z půlky s balonem u nohy bez přerušení od naší obrany a je to 1:2.Naše obrana hoří jak Klíma tak Šlapák.O poločas trenéři střídají a do hry jde Kostka a Havel a hned je znát oživení.Kostka nastoupil do druhého poločasu,protože zaspal!Ve 49.min se Kučera rozhodl vyrovnat tak vyrovnal 2:2.Ale v 52.min golman Trögl vybíhá a nakopává balon,ale bohužel trefuje dobíhajícího soupeře a ten s přehledem zvyšuje na 2:3.V 67.min opět náš kanonýr Kučera bere odpovědnost na sebe a opět vyrovnává 3:3.V 71.min Brůha dobře kličkuje ve vápně a hostující obránce Brůhu fauluje a penaltu proměňuje Kučera a my poprvé vedeme 4:3.V 74.min opět Kučera sprintuje za balonem a uniká obránci,který mu nestíhá sekundovat a Kučera nekompromisně zavěšuje 5:3.V 75.min Červenka se dobře orientuje ve vápně,kde hostující golman sráží Brůhu a sám se zraňuje a tento zmatek využíváme 6:3.Bohužel hosté nic nevzdávají a náš golman si vybírá slabé chvilky v 79. a 86. min ještě hosté dramatizují zápas a je to 6:5.Naštěstí jsme výsledek udrželi a tak jsme si zajistili 1.místo v soutěži.Ale musíme hodně zapracovat na zimní přípravě která začne v lednu 2012.