Hrušovany - Údlice, ml.žáci 0:3 (0:0)

Odehráno v sobotu 30.4.2011 v Hrušovanech

K dalšímu utkání zajíždělo mužstvo mladších žáků do Hrušovan. Počasí zápasu přálo.

8. Machač Jan

Do zápasu nastoupili kluci s vědomím, že sice nemáme žádného hráče na střídání, ale s odhodláním podat kvalitní výkon a zápas vyhrát. Již v prvním poločase si kluci vytvořili řadu šancí, ale dobře chytající brankář domácích nedovolil ještě žádnou změnu skóre. Naše obrana hrála s jistotou, takže Michal Jíra, který chytal v první polovině zápasu neměl téměř žádnou práci. I přes náš vytrvalý tlak se štěstí odvrátilo a tak skončila první půle zápasu bezbrankovou remízou 0:0.
Do druhého poločasu jsme vstoupili se změnou na postu brankáře. Michal Jíra se zapojil do hry a na jeho místo nastoupil Danek Nudčenko. Znovu jsme začali soupeře tlačit a po jednom za závarů se podařilo Lukášovi Išlerovi hlavou nasměrovat míč tak, že propadl brankáři hostí do branky. Kluci měli samozřejmě radost, že se vytrvalá práce vyplatila. Soupeř ale zápas nevzdával a chtěl zápas vyrovnat. Kluci však nepolevili a hráli dál směrem na soupeřovu branku. Úsilí bylo nakonec korunováno ještě dvěma brankami, které po hezkých rychlých akcích vstřelili Lukáš Jíra a Honza Machač, zvaný "bodýlko". Zápas se nám tak podařilo úspěšně dovést do vítězného konce. Tím jsme si zajistili další body do tabulky a upevnili si své hezké šesté místo.