1.SK Jirkov - Sokol Údlice, mladší žáci

V sobotu 5. června jsme odehráli utkání na hřišti 1.SK Jirkov. Ihned po zahájení zápasu jsme inkasovali gól a zápas se tak nezačal odvíjet podle našich původních představ. Kluci ale nerezignovali a zvýšili herní aktivitu zejména ve středu pole. Ihned se to projevilo menším zatížením naší obrany a šancemi před bránkou soupeře. Nakonec se nám podařilo skóre vyrovnat na 1:1. Bohužel soupeř opět dokázal skórovat a využít šancí, které byly nebezpečné zejména z důvodu většího tlaku na míč ze strany hráčů Jirkova před bránou. Po dvou brankách skóre opět narostlo ve prospěch soupeře na 3:1. Údlice ale nesložily zbraně a podařilo se opět skórovat a snížit tak stav zápasu na 3:2. Soupeřovi se ale podařilo velice brzy opět odskočit na rozdíl dvou gólů a poločasový výsledek byl nakonec 4:2 ve prospěch Jirkova. V poločase proběhla nejen diskuze s trenérem, ale i střídání brankářů. V průběhu druhé půle zápasu bohužel Údlice začaly ztrácet střed pole a to se okamžitě projevilo zvýšeným počtem šancí soupeře a trvalou zátěží na naší obranu. Počet našich šancí rychle poklesl, takže se nám již do konce zápasu sórovat nepodařilo, naopak soupeř jednu ze svých šancí využil a zápas nakonec skončil 5:2 pro 1.SK Jirkov.