Rozhodčí
: Tengler
diváků: 18
SESTAVA: Dvořáček-Klíma-Veselý-Chloupek-Šlapák-Hašek/55.Havel/-Kostka-Brůha-Tomešek-Buchta-Červenka

PRŮBĚH ZÁPASU: V dalším domácím zápase jsme přivítali hráče z Chlumčan.Náš tým byl opět oslaben o 2 hráče ze základu a sice o Husáka a Sejčka,proto trenér Veselý požádal o pomoc staršího žáka Jakuba Havla,který souhlasil z pomocí.Trenéři měli postavené opět nejmladší sestavu a sice ročníky 4x 1995 a 4x 1994 v základu a soupeř nastoupil s těmito ročníky: 4x 1992 a 4x 1993.Bouhužel naši borci měli před těmito ročníky moc velký respekt a bohužel se nám to vymstilo hned ve 3 min ,když soupeř zahrával přímý kop a v našem vápně zcela nepokrytý jeden hráč pohodlně otevírá skore 0:1.Nestačíme se ani oklepat a ve 13 min opět udeřil soupeř a je to 0:2.Ale to bylo vše co soupeř předvedl v prvním poločase,hrozil pouze rychlými protiútoky,které zastavuje stoper Veselý,nebo dobře chytající Dvořáček.Byli jsme to my kdo přebírá aktivitu,ale bohužel bez golu.Do šance se dostal Brůha po pěkné kombinaci,Kostka dobře vypálil dělovku nad břevno,Červenka svým důrazem má šance ale bohužel bez golu.Do druhého poločasu nastupujem ve stejné sestavě a jsme to my kdo opět je aktivnější. Střídající Havel má premieru v dorostu a je to zrovna on kdo se dostává do velké šance,když jde důrazně ve vápně za míčem a je kousek od skorování.V 60 min Buchta vybojuje balon a uniká obráncům ve vápně těsně u brankové čáry dává zpětnou přihrávku a ve velkém zmatku střílíme gol,ale hostující pomezní ukazuje že již balon byl za čárou a gol sudí neuznává i přes velmi hlasité protesty domácích fandů.Škoda a po tomto rozruchu hosté v 62 min využívají naší nekoncentrovanosti a střílí branku 0:3.A takto končí i zápas.Trenéři po zápase v kabině sokolíky chválí za předvedenou hru,protože jsme hráli fotbalověji než hosté,ale naší velkou slabinou jsou velmi,ale velmi laciné branky ,které dostáváme.Stále se projevuje mladost a neotrkanost našich borců.