Hodnocení uživatelů: / 3
NejhoršíNejlepší
Naše mužstva - Starší žáci - Rozbory zápasů

23.10.2010      Sokol Údlice  -   FK Postoloprty         3 : 6     (0:5)

Tak máme za sebou poslední domácí zápas podzimu. Bohužel ani tentokrát se nám nepodařilo bodovat, ikdyž jsme si na tým Postoloprt věřili a byli dobře připraveni. Bohužel rozhodli individuální chyby a velmi laciné branky soupeře do naší sítě. Již v 5 minutě udělal náš brankář velmi fatální chybu, když ho míč přeskočil, aniž by se snažil cokoli udělat. Byl to pro nás šok a hned vzápětí opět téměř vlastní gól, když se náš poslední hráč nedohodl s brankářem, oba přestali hrát a prohrávali jsme 0 : 2, za tohoto stavu jsme si vytvořili šanci, když se sám před brankářem objevil Fanda Hašek, ale přehodil brankáře a bohužel i branku. Po té opět gól soupeřů, který padl jako přes kopírák stejně jako druhá branka a do třetice opět stejná branka jako druhá a třetí!!!! a prohráváme 0 : 4. Za tohoto stavu se dostáváme po ose Hašek, Blaško, Kramarski R. k velké šanci, když Roman jde sám na branku, obstřeluje brankáře, ale bohužel i branku. Poslední těžký úder nám soupeř zasadil těsně před přestávkou, když z rohu zvýšil na 5 : 0 po první půli. Tak takhle jsme si opravdu tento zápas nepředstavovali. Nutno dodat, že hráče dostaly do kolen velmi laciné branky. Trenéři kroutí hlavou a v šatně je hrobové ticho... Do druhé půle vyběhl na trávník úplně jiný tým, soustředěný, odhodlaný udělat ještě něco s výsledkem. Soupeře jsme hned dostali pod velký tlak a celý druhý poločas se odehrával více méně na půli soupeře. Kuba Havel se stáhnul na stopera odkud rozehrává balóny na všechny strany, po lajně zprava, zleva a zkoušíme to i středem přes Kubu GruncLa, který těsně míjí po samostatném úniku branku. Po té přicházejí naše rohové kopy, které přesně kope Kuba Havel a dvakrát za sebou proměňuje hlavou Fanda Hašek. Další akce z levé strany po ose Němec, Gruncl, Hašek a posledně jmenovaný vstřílí svůj hatrick v tomto utkání. Soupeř se začíná bát o výsledek a našim hráčům narostli křídla. Přichází další standartní akce. Kuba Havel zahrává přímý kop a trefuje tyč. Škoda, škoda, po té soupeř po dlouhé době útočí na naší branku, naši hráči přerušují akci nedovoleným způsobem a soupeř se štěstím  proměňuje na 6:3 a tak taky zápas končí. Zejména za druhý poločas si hráči zaslouží velkou pochvalu. V kabině je už opět veselo a tak to má být. Jedeme dál!

Sestava:     Lorenčík (Nezbeda) - Nápravník, Havel, Kramarski R., Záboj L., Němec, Kohout, Šifalda, Blaško, Karban, Rosenberg, Gruncl, Hašek

Trenéři:    Hašek,  Havel            Ved.mužstva:    Souček

Aktualizováno (Čtvrtek, 04 Listopad 2010 10:29)